Ahoj.

Volám sa Michaela Koleková. Som profesionálna interiérová fotografka. Špecializujem sa na interiérovú, realitnú fotografiu a fotografiu architektúry. Okrem toho vytváram virtuálne prehliadky nehnuteľností a video prezentáciu jednotlivých nehnuteľností. Príležitostne fotím aj iné oblasti komerčnej fotografie ako napr. business portréty, divadelná fotografia a jedlo.

Ako malá som chcela byť po vzore mojich rodičov architektkou, konkrétne interiérovou dizajnérkou. Tento sen sa mi síce priamo nesplnil, ale myslím, že som sa k nemu dostatočne priblížila cez hľadáčik fotoaparátu. Nehnuteľnosti fotografujem od roku 2017. Počas tohto obdobia mi pod myškou počítača prešlo viac ako 1000 nehnuteľností.

K fotografii som sa dostala na strednej škole, neskôr táto vášeň prerástla až k jej štúdiu na Vysokej škole Výtvarných umení v Bratislave a Institut tvůrčí fotografie v Opave, Česká Republika.

Ako fotografka pôsobím na Slovensku (v Bratislave) ale nemám problém za Vami kamkoľvek vycestovať. Ak by ste mali akékoľvek otázky, kľudne ma kontaktujte.